چگونه فقط چربی بسوزانیم؟ 15 بهترین روش چربی سوزی سریع | تغذیه

ناشر : دانلود آهنگ غمگین

چگونه فقط چربی بسوزانیم؟ 15 بهترین روش چربی سوزی سریع | تغذیه


آیا می‌خواهید سریع‌تر چربی‌ها را از عضلاتتان جدا نمایید؟ پس این کارها را انجام دهید تا به چربی‌سوزتان شتاب داده شود:

 1. یوگا تمرین نمایید

یوگا برای جنگیدن با استرس که فاکتور شناخته شده‌ای برای جمع شدنچربی شکم و کندی متابولیزم است عالی است. پس با تمرین یوگا، با استرس جنگیدن نمایید.

 1. برای نوبت‌های خوراکی‌تان برنامه ریزی نمایید

به خودتان اجازه ندهید که نوبت‌ها را آسان بگیرید. به طور جدی به دنبال نوبت‌های خوراکیمناسب و سالم باشید و پیش‌تر آنان را مهیا نمایید. اگر برای نوبت‌های خوراکی‌تان برنامه ریزی نمایید، خیلی راحت‌تر می‌توانید به آن بچسبید.

 1. زیادتر آب بنوشید

رژیم آب یکی از رژیم های شناخته شده است اما احتیاجی به پیروی از رژیم آب ندارید فقط از نوشابه، الکل و آشامیدنی‌های ورزشی دوری نمایید. و بچسبید به آشامیدن همان آب قدیمی خودمان.

 1. به شتاب بدوید

چربی سوزی با دویدن یکی از مناسبترین راهکارهای کم شدن وزن است؛ به شتاب تمام دویدن، جسم را ناچار می‌کند تا در طول و پس از ورزش، زیادتر انرژی بسوزاند. همینطور افزون بر سیستم قلبی عروقی، برای عضلاتتان هم سودمند است. این تمرین، متابولیزم بدنتان را زیاد شدن داده و سریع‌تر از آهسته دویدن چربی سوزی خواهد کرد.

 1. زیادتر بخوابید

فقدان خواب، به ناچار سبب زیاد شدن وزن می‌شود، چرا که جسم شما، گرسنگی را با خوابالودگی اشتباه می‌گیرد. با ۸ ساعت خواب کامل در شب، جلوی هوس کردن‌هایتان، زیاد شدن اشتها و انتخاب خوراکی های بدون اهمیت خوراکی را خواهید گرفت.

 1. ورزش نمایید

آیا می‌خواهید بدون انجام تمرینات سخت و طاقت‌فرسا وزن کم نمایید؟ پس ورزش نمایید و برای بدنتان زیادتر زمان بگذارید. ورزش‌ها همواره اثر زیادتری از تمرینات کاردیو دارند و زیادتر هم چربی سوزی می‌کنند.

 1. از تمرینمحلی بپرهیزید

قرار نیست که فقط چربی شکم، بازو یا پاهایتان را آب نمایید. بر چربی سوزی کلی بدنتان و تمرین با وزنه تمرکز نمایید. بدین ترتیب خیلی سریع‌تر چربی سوزی خواهید کرد.

همینطور بخوانید: چربی شکم چگونه آب میشود؟
 1. با وزنه‌های سنگین‌تر تمرین نمایید

چه می‌شود اگر اندکی هم عضله بیاورید؟ با وزنه‌های سنگین‌تر در ست‌های ۱۲ و ۱۵ تایی، تمرین نمایید تاپرورش عضلاتتان را شاهد باشید. عضلاتتان کهپرورش کند، چربی سوزی خیلی ساده‌تر خواهد شد.

 1. برنامه را تغییر دهید

اجازه ندهید که بدنتان به یک تمرین ویژه عادت کند. چیزها را تغییر دهید! مثلا تعداد تکرار ست‌ها، وزن وزنه‌ها، و گروه عضلاتی که تمرینشان می‌دهید را تغییر دهید. هر چهار تا شش هفته، وقت تغییر فرا می‌رسد.

 1. پیشرفتتان را زیر دید داشته باشید

آیا می‌خواهید راست قامت و باریک هیکل باشید؟ زیر دید دارا بودن پیشرفتتان، یاری خواهد کرد تا ببینید تا چد به هدفتان نزدیک شده‌اید. یاری خواهد کرد تا عادات بد قدیمی را ترک نمایید و عادات جدید مناسب را دنباله دهید.

 1. یکی از دوستانتان را همراه نمایید

مناسبترین راه برای اینکه در تمرینتان جدی شوید، این است که کس دیگری را هم هل دهید تا آنرا انجام دهد. چه باهم تمرین نمایید و چه به هم یاد بدهید، خواهید نظر که تمرین گروهی خیلی در چربی سوزی سریع‌تر اثربخش است.

 1. زیادتر راه بروید

آیا واقعا تمام جا بایست ماشین ببرید؟ اگر می‌توانید تا مقصد راه بروید، پس معطل چه هستید؟ اگر نه، دوسیکل سواری که می‌توانید بنمایید؟ فقط وقتی از اتومبیل‌تان مصرف نمایید که جدا احتیاج باشد.

همینطور بخوانید: حرکات چربی سوزی
 1. نوبت‌های خوراکی‌تان را زیر دید داشته باشید

فقط مواد غذایی سالم و مورد احتیاج را به بدنتان برسانید. میزان استفاده چربی، پروتئین و کربوهیدرات رامناسب نمایید، و هر یک کالری را حساب نمایید. یک جسم خوش هیکل، زیادتر از اینکه در باشگاه ساخته شود، در آشپزخانه ساخته می‌شود! پس نوبت‌های خوراکی‌تان را زیر دید داشته باشید تا بدانید دقیقا چه می‌خورید.

 1. به زمانش خوراکی میل کنید

میل کردن خوراکی قبل از تمرین، به شما یاری خواهد کرد تا در طول تمرین انرژی زیادتری داشته باشید. و صرف یک نوبت‌ی خوراکی پس از ورزش هم به شما اعتماد خواهد داد که مواد مورد احتیاج جسم برای بازسازیعضلات و ریکاوری تامین خواهد شد. در زمینه‌ی عضله‌سازی، این دو نوبت‌ی خوراکی ارزش بیشتری دارند، همینطور سبب چربی سوزی سریع‌تر هم خواهند شد.

 1. از جا بعضیزید

فقط بدین علت که جلوی تلویزیون نشستن لذت قسمت است، علت نمی‌شود انتخاب درستی باشد. هرچه وقت زیادتری را به بی کاری سپری نمایید، بدنتان کندتر خواهد شد. پس فعالیتتان را زیاد شدن دهید تا زیادتر چربی بسوزانید.

اگر این کارها را انجام دهید، خواهید نظر که چربی‌هایتان پا به گریز می‌گذارند.


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ غمگین قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد